3 LUTEGO 2019

1.           4 lutego, w poniedziałek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej. Zapraszamy na nie członków oraz nowe osoby, które chciałyby należeć do stowarzyszenia.

2.         5 lutego, we wtorek - wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Po Mszach św. - błogosławieństwo chleba i wody ku czci św. Agaty.

3.         6 lutego, we środę – wspomnienie świętych Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników japońskich.

4.         7 lutego - pierwszy czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Przed Mszą św. wieczorną – Godzina Święta.

5.         W niedzielę za tydzień po Mszy Św. o godz. 12.00 spotkanie z Rodzicami kandydatów do Bierzmowania.