9. NIEDZIELA ZWYKŁA

3 czerwca 2018 r.

 

1. Z dniem 1 czerwca br. Ks. bp Tadeusz Pikus mianował Ks. kan. Pawła Anusiewicza proboszczem parafii w Kosowie Lackim. Polecajmy jego osobę Panu Bogu w naszych modlitwach. Wprowadzenie w urząd proboszcza odbędzie się dziś na Mszy Św. o godz. 10.00.

 

2.Jutro po Mszy Św. wieczornej spotkanie Akcji Katolickiej.

 

3. We czwartek zakończenie tzw. Oktawy Bożego Ciała. Zapraszamy na Mszę św. o 18.00, na Nieszpory o Najświętszym Sakramencie i procesję Eucharystyczną. Tego dnia poświęcimy zioła i kwiaty. Pobłogosławimy też wszystkie dzieci, które będą w kościele.

 

4. W piątek (08.06) przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – odpust w Chruszczewce (Msza św. o 16.30). Ze względu na uroczystość nie obowiązują w tym dniu przepisy postne.

 

5. W sobotę (09.06) w Drohiczynie Dzień Wspólnoty Wspólnot.

 

6. W niedzielę 10 czerwca w Sokołowie Podlaskim odbędzie się Marsz dla Życia i Rodziny. O 12.30 Msza św. w konkatedrze, zakończenie w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia.

 

7. Dziękujemy Nowożeńcom – Państwu Annie Przesmyckiej i Łukaszowi Robakowi – za kwiaty do dekoracji kościoła.