6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

6 maja 2018 r.

1. Jutro, 7 maja, po Mszy Św. wieczornej spotkanie formacyjne Akcji Katolickiej.

2.  We wtorek (08.05) przypada Uroczystość Św. Stanisława, biskupa i męczennika.

3. Przypominamy o wyjeździe do Sanktuarium Matki Bożej w Gietrzwałdzie w dniu 30 czerwca, na Narodowy Dzień Pokutny organizowany w ramach obchodów 100-lecia niepodległości Polski, pod hasłem: Od wolności wewnętrznej do wolności zewnętrznej. Koszt 70 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

4. Nabożeństwa majowe ku czci Matki Bożej. Litania  codziennie po Mszy św. wieczornej, a w niedziele i święta po Sumie. Módlmy się w tych dniach zwłaszcza za maturzystów!

5.Poświęcenie pól  w tym tygodniu: (codziennie o godz. 15.30, a w sobotę o 9.00). Nabożeństwo kończyć się będzie Mszą św.:

- poniedziałek (07.05) - Jakubiki, Olszew;

- wtorek (08.05)          - Grądy, Guty;

- środa (09.05)            - Rytele Wszołki, Chruszczewka;

- czwartek (10.05)      - Nowa Wieś, Łomna;

- piątek (11.05)           - Trzciniec Mały, Trzciniec Duży:

- sobota (12.05)          - Kosów- Hulidów, ul. Młynarska i Pańska;

- ulica Nowa, Kolejowa, Polna i przyległe.

6. W niedzielę za tydzień (13.05) zapraszamy na Mszę Św. wieczorną i na pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie. W liturgii w tym dniu będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

7. Również w niedzielę za tydzień po Mszy Św. o 12.00 spotkanie z Rodzicami kandydatów do bierzmowania.

8. Dziękujemy nowożeńcom, państwu Annie Szerszeń i Tomaszowi Kobojek oraz Marlenie Kosela i Krzysztofowi Osińskiemu za kwiaty do dekoracji świątyni.

www.parafiakosowlacki.pl