4. NIEDZIELA WIELKANOCNA

22 kwietnia 2018 r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego. Bóg zapłać za ofiary złożone na Wyższe Seminarium Duchowne w Drohiczynie.

2. Jutro liturgiczna uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

3. We środę przypada święto Św. Marka Ewangelisty, patrona Pana organisty i kościelnego. Zapraszamy na Mszę Św. wieczorną w ich intencji. Jest to także 20. rocznica pracy pana Organisty w naszej parafii.

4. Spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych: jutro w poniedziałek 23 kwietnia o 16.00.

5. Dziękujemy Nowożeńcom – Państwu Justynie Ratyńskiej i Pawłowi Sapieja oraz Paulinie Jakubik i Kamilowi Banaszukowi – za kwiaty do dekoracji kościoła.

6. Ofiary składane za tydzień na tacę przeznaczone będą na spłatę naszych zobowiązań.

7. W dniach 1-2 czerwca jest organizowana pielgrzymka autokarowa Wspólnot Maryjnych na Jasną Górę . Koszt wyjazdu 65 zł. Zapisy u p. Marii Zalewskiej lub u p. Dariusza Szymańczuka do 15 maja. Zapraszamy członków Żywego Różańca i chętnych Parafian do wzięcia udziału w tej pielgrzymce.

www.parafiakosowlacki.pl