3. NIEDZIELA WIELKANOCNA

15 kwietnia 2018 r.

1. Od dzisiaj do soboty  trwa X Ogólnopolski Tydzień Biblijny. Hasłem przewodnim są słowa: Weźmijcie Ducha Świętego. Zachęcamy do codziennej lektury Pisma św. Zapraszamy też na codzienną Mszę św. wieczorną, w czasie której podejmujemy rozważanie nad czytanym Słowem Bożym.

2. Jutro (16.04)  po Mszy Św. wieczornej Akcja Katolicka zaprasza na modlitwę przez wstawiennictwo Św. Jana Pawła II.

3. 30 czerwca organizowany jest przez  Akcję Katolicką wyjazd do Sanktuarium w Gietrzwałdzie. Zapisy w kancelarii.

4. Za tydzień – w niedzielę Dobrego Pasterza (22.04) – rozpocznie się Tydzień Modlitw
o Powołania do służby Bożej
. Będziemy gościć przedstawicieli Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie. Ofiary składane za tydzień na tacę będą przeznaczone na potrzeby Seminarium.

5. Z dniem 5 kwietnia Ks. Biskup Tadeusz Pikus, Ordynariusz naszej diecezji, do dnia powołania nowego proboszcza, mianował Księdza Jarosława administratorem parafii w Kosowie Lackim.

www.parafiakosowlacki.pl