33. NIEDZIELA ZWYKŁA

19 listopada 2017 r.

1. We środę wspomnienie św. Cecylii - patronki muzyki i chórów kościelnych. Msza św. wieczorna będzie sprawowana w intencji P. Organisty i naszych Chórzystów.

2. W sobotę – we wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej – przypada święto patronalne kolejarzy. Zapraszamy naszych Parafian – kolejarzy na Mszę św. o 17.00.

3. W najbliższą niedzielę przypada uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Drohiczynie, Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Alumni V roku otrzymają posługę kandydata do diakonatu i kapłaństwa. Członkowie Akcji Katolickiej z naszej Parafii spotkają się w przeddzień uroczystości – w sobotę – na Mszy św. o 17.00.

4. Bóg zapłać za ofiary na parking złożone w kancelarii parafialnej – 150 zł. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na ten cel. Dziękujemy też za ofiary na Seminarium (w ramach zbiórki jesiennej): Kosów-Hulidów, ul. Młynarska i Zacisze – 510 zł, Dębe – 150 zł.

5. Spotkanie kandydatów na ministrantów we czwartek o 16.00. Obecność obowiązkowa!

6. Pan Organista w tym tygodniu będzie roznosił opłatki (od godz. 9.00):

- poniedziałek - Trzciniec Mały i Trzciniec Duży,

- wtorek          - Telaki – kolonie,

- środa             - Telaki – wieś,

- czwartek       - Łomna i Zaleś,

- piątek            - Stary Ratyniec i Nowy Ratyniec,

- sobota           - Albinów i Tosie – kolonie.

7. Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i Młodzieży gminy Kosów Lacki serdecznie zaprasza dzisiaj o godz. 15.00 do sali M-GOK na Pokaz Talentów dzieci i młodzieży oraz podsumowanie kolejnej edycji Konkursu im. Feliksa Wolińskiego. Wstęp wolny.

8. Znaleziono samochodową nawigację (GPS). Właściciel może zgłosić się do ks. Jarosława.